Nemáte zapnutý javascript který je potřebný pro správné zobrazení této stránky. Přejděte prosím na zjednodušenou, nebo textovou verzi prezentace.

Blog - všechny příspěvky

Změna sídla a statutárních orgánu společnosti

Upozorňujeme všechny obchodní partnery na změnu sídla a statutárních orgánů společnosti, která je od 10. června zapsána v obchodním rejstříku.

16.6.2014 | Klíčová slova: změna, obchodní rejstřík, společnost, jednatel, sídlo |

Spuštění slevových serverů Automotomat.cz a Hypotekomat.cz

Hledáte opravdu výhodnou koupi nového automobilu, nebo si chcete vzít hypotéku a snažíte se najít nejvýhodnější podmínky na trhu? Máme pro Vás to pravé! Ve spolupráci s agenturou Treo Media s.r.o. jsme spustili dva slevové servery s naprosto specifickými produkty.

8.11.2011 | Klíčová slova: automotomat, hypotekomat, slevy, sleva, server, automobil, auto, hypotéka, refinancování, obchodní, právní, zajištění, grafické, technické, zpracování |

Fabrix Cases - pouzdra na všechny osobní elektronické přístroje

Dovolujeme si Vám představit novinku na českém trhu - luxusní pouzdra na notebooky, iPhony, iPody, iPady, mobilní telefony, fotoaparáty, přenosné harddisky a herní konzole z produkce značky Fabrix.

24.8.2010 | Klíčová slova: fabrix, pouzdro, pouzdra, notebook, notebooky, iphony, iphone, ipod, ipody, ipad, ipady, mobilní, telefon, telefony |

Samolepky pro restaurace podle protikuřáckého zákona

Připravili jsme samolepky pro restaurace přesně podle požadavků zákona č. 379/2005 Sb., o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, který vstoupil v platnost od 1.7.2010. Stačí poslat e-mailem objednávku s výběrem druhů samolepek, počtem ks a adresou doručení.

9.7.2010 | Klíčová slova: kouření, zakázáno, povoleno, oddělené, prostory, protikuřácký, zákon, samolepky, restaurace |

Skinbook má brášku Skinhome

Právě jsme v ostrém provozu spustili nový internetový obchod Skinhome.cz. Nabízí také designové samolepky, jen nejsou určeny k polepování notebooků, ale zdí, stěn, oken, zrcadel, dlaždiček, nábytku a dalších povrchů v interiéru. Máme řešení pro každou místnost v domě i pro jakýkoliv styl. Během několika okamžiků tak jednoduše a levně změníte vzhled vaší domácnosti. Exkluzivní nabídkou, kterou nenajdete v jiném obchodě jsou samolepky na střešní okna.

25.4.2010 | Klíčová slova: samolepka, zeď, stěna, nálepka, polep, nábytek, střešní, okno, okna, skinhome, interiér |

< 1, 2, 3, Starší >
Zobrazuji 0 - 5 z celkových 12 příspěvků v blogu.

Skinhome - samolepky na zeď Skinbook - samolepka na notebook Fabrix - pouzdra na notebooky, iPady, iPody, iPhony, mobilní telefony, hard disky, fotoaparáty